Systemy alarmowe DSC

DSC należy do światowych liderów wśród producentów systemów alarmowych. Wszystkie produkty DSC są projektowane i wytwarzane w Kanadzie z zachowaniem najwyższych standardów oraz z dbałością o jakość i funkcjonalność. W portfolio produktów DSC znajdują się niezawodne centrale alarmowe, najwyższej jakości czujki, nadajniki zapewniające systemowi alarmowemu komunikację (TCP, GPRS, HSPA), eleganckie i wygodne w obsłudze manipulatory, sygnalizatory oraz stacje monitorujące. DSC jest liderem innowacyjnych rozwiązań oraz producentem najstabilniejszego i najbezpieczniejszego systemu bezprzewodowego w technologii PowerG. Bezpieczny Kraków posiada certyfikat AAT Holding S.A. - wiodącego dystrybutora DSC w Europie Środkowej i Wschodniej, dokumentujący nasze kwalifikacje w zakresie instalacji i konfiguracji rozwiązań DSC.

DSC PowerSeries NEO

 

Nowa linii central z serii Power NEO pozwala na stworzenie nowoczesnego i niezawodnego systemu alarmowego w pełni dostosowanego do potrzeb użytkownika. Centrale Power NEO występują w kilku wariantach (różniących się między innymi ilością obsługiwanych wejść i wyjść, obsługiwanych użytkowników oraz wielkością pamięci zdarzeń), można je uzupełniać różnorodnymi modułami rozszerzającymi ich funkcjonalność (ekspandery wejść i wyjść, nadajniki i inne). Centrale alarmowe Power NEO mogą być obsługiwane z użyciem nowoczesnych, eleganckich klawiatur (również bezprzewodowych) lub paneli dotykowych.

Systemy alarmowe Power NEO

 

Bezprzewodowa technologia PowerGBezprzewodowa technologia PowerG

Centrale alarmowe z seri Power NEO, wyposażone w moduł radiowy HSM2HOST lub manipulator z wbudowanym modułem radiowym, pozwalają na stworzenie systemu bezprzewodowego lub hybrydowego (mieszanego przewodowo-bezprzewodowego). Opatentowana technologia PowerG jako jedyna zapewnia bezpieczeństwo oraz stabilność działania systemu na poziomie porównywalnym z systemami przewodowymi. Charakteryzują ją:

  • komunikacja dwukierunkowa
  • szyfrowane połączenie radiowe
  • duży zasięg
  • długi czas pracy na baterii

PowerG to kompletne rozwiązanie, na które składają się między innymi:

  • centrala Power NEO wraz modułem radiowym lub manipulatorem wyposażonym w moduł
  • bezprzewodowe czujki antywłamaniowe (ruchu - również zewnętrzne, otwarcia i stłuczenia szyby)
  • bezprzewodowe czujki środowiskowe i bezpieczeństwa (dymu, czadu, zalania, temperatury)
  • bezprzewodowe manipulatory (klawiatury)
  • bezprzewodowe sygnalizatory
  • piloty

Aplikacja ConnectAlarm

DSC udostępnia również aplikację na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS, pozwalającą na wygodne, zdalne zarządzanie systemem oraz otrzymywanie powiadomień o zaistniałych zdarzeniach. Aplikacja umożliwia pełny, zdalny nadzór nad chronionym obiektem. Dostępna jest również w języku polskim.

  736 780 888

7 dni w tygodniu 900-2100

 

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego

  bezpłatna wycena

Bezpłatne oględziny obiektu i konsultacja