Realizacje

Szanowni państwo, z oczywistych względów jakimi jest bezpieczeństwo naszych klientów oraz chronionych przez nasze instalacje nieruchomości, nie zamieszczamy zdjęć z naszych realizacji. Chcielibyśmy jednak przedstawić ich funkcjonalność za pomocą opisów niektórych z nich.

Realizacja 1

W domu naszego klienta, zainstalowaliśmy bardzo skuteczny oraz wielozadaniowy system alarmowy, który nie tylko będzie skuteczny w przypadku włamania, ale również podczas innych potencjalnych zagrożeń. Na drzwiach wejściowych został zainstalowany czujnik otwarcia. W na parterze umieściliśmy odpowiednio dobrana do każdego pomieszczenia czujniki ruchu, w tym czujniki bezprzewodowe. W centralnej części domu, zainstalowaliśmy bardzo czuły czujnik zbicia szkła. Kotłownia w której znajduje się piec gazowy została wyposażona w czujnik dymu oraz czadu. W pokojach na piętrze, podobnie jak na parterze, dobraliśmy odpowiednie czujniki ruchu. W pralnia której znajduje się również boiler, została umieszczona czujka zalania. System został wyposażony w dwa manipulatory oraz na życzenie klienta, zostały przygotowane dwa piloty, umożliwiające uzbrojenie oraz rozbrojenie alarmu za pomocą kliknięcia. Cała instalacja steruje centrala, która klient może sterować za pomocą aplikacji w telefonie. Takie rozwiązanie daje olbrzymie poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Dodatkowo czujniki obsługujące zdarzenie inne niż włamanie, są uzbrojone cały czasy. Dzięki temu, informacje o ulatniającym się tlenku węgla czy zalanej pralni, klient otrzymuje natychmiastowo, będąc w tym momencie w drugiej części domu.

Realizacja 2

W niewielkim biurze, mieszczącym się w kompleksie wolnostojących lokali użytkowych, zainstalowaliśmy system alarmowy doposażony w monitoring. Pomieszczenie biurowe, zostało wyposażone w dwa czujniki ruchu. Ze względu na liczny sprzęt RTV, został zainstalowany bardzo czuły czujnik dymu. W biurze została również zainstalowana kamera, z możliwością podglądu on-line. Druga kamera, której zadaniem, na życzenie klienta, jest rejestrowanie obrazu w godzinach nocnych, została zainstalowana w dyskretnym miejscu na zewnętrznej ścianie budynku. Poza klientem, do sterowania centrala z pozycji manipulatora, upoważnione zostały dwie osoby. Zostały dla nich przypisane osobne ustawienia użytkownika, dzięki czemu klient, dostaje precyzyjna informacja o uzbrojeniu i rozbrojeniu alarmu przez konkretna osobę

Realizacja 3

Zgłosił się do nas klient, prosząc o pomoc dotycząca utrzymania porządku na jego posesji oraz zbudowanie poczucia bezpieczeństwa ze względu na narastający konflikt z sąsiadami. Na miejscu realizacji dowiedzieliśmy się, ze ogród klienta, nieustannie zaśmiecony jest przez sąsiadów. Klient poprosił nas o zainstalowanie pełnego monitoringu obejmującego podwórko oraz ogrodu. Na posesji klienta zainstalowaliśmy 4 kamery. Pierwsza kamera, zainstalowana została na wysokości dachu, tak by mogła obejmować zarówno podwórze klienta od strony bramy, jak tez cześć drogi i podjazd przed bramą. Druga kamera została skierowana na drugą część podwórka, obejmując je w całości od momentu w którym kończy się pole widzenia pierwszej kamery aż po drzwi wejściowe do domu oraz pomieszczeń gospodarczych znajdujących się obok. Dwie kolejne kamery zostałem zainstalowane tak, by rejestrowały cześć ogrodowa a dokładnie, obszar przy ogrodzeniu, w taki sposób, by była możliwa identyfikacja osoby, która zaśmieca teren klienta. Całość została podpięta do rejestratora, który został wyposażony w dysk o pojemności umożliwiającej rejestracje obrazu przez 2 tygodnie. Klient również uzyskał możliwość podglądu on-line w każdej chwili. Do realizacji zostały zastosowane kamery o wysokiej jakości rejestrowanego obrazu. Teraz ogrodu został również 'doświetlony' przez osobny generator podczerwieni, tak by w godzinach nocnych, obraz był w miarę możliwości jak najbardziej przejrzysty.

  736 780 888

7 dni w tygodniu 900-2100

 

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego

  bezpłatna wycena

Bezpłatne oględziny obiektu i konsultacja